Pohádkový tábor

Pohádkový tábor

299 Kč

Doprava již od 59 Kč

Skladem 5 a více kusů

U Vás již 28.9.

Albatros

Kód výrobce

ABT 003792
vrácení zboží   30 dní na vrácení zboží

Popis

Žádná jiná takováto kniha na světě není, přináší dětem zábavu i poučení. Psychosomatika a pohádky, normálně dvě hromádky. Tady jeden celek tvoří a dětská srdíčka hoří touhou vědět víc a více.

A tak se mění v prince, princezny či čertíky nebo malé vodníky. Hrají si a dovádějí, různé kousky provádějí. Dozví se, proč je ouško bolí, či co za bolestí bříška stojí.

Proč tlustí jsou někteří kamarádi, proč se někteří lidé nemají rádi. Jak na nemoci vyzrát, jak je z tělíčka vyhnat. Jak zdraví být, radovat se a s úsměvem žít.

Určeno dětem, které už umějí trochu číst. Také těm, kteří zatím jenom poslouchají pohádky, které jim vyprávějí rodiče nebo starší sourozenci. No a všem dospělým, kteří pohádky rádi mají.

První z knih pro děti z péra Antone Krzemieňové, která se zabývá psychosomatikou. Pravděpodobně jediná tohoto druhu ve světě.

Nabízí také možnost kreativity, neboť je na čtenářích, aby si do knihy dokreslili některé postavičky, nebo si dobarvili obrázky nebo dokonce celé vymalovali.

Zároveň nakladatel vyhlásil soutěž o nejhezčí obrázky hlavních hrdinů či dalších postaviček z knihy.

Nejhezčí kresby, stejně jako básničky s ústředním tématem ‚POHÁDKOVÝ LES', budou otištěné v další samostatné knize s tímto názvem.

Autor: Antonie Krzemieňová

Věk: 9+
Počet stran: 116
Vazba: pevná bez přebalu lesklá
Rozměry: 23 x 29 x 1,3 cm

Parametry

Vhodné od 9 let
Šířka balení 23 cm
Výška balení 29 cm
Délka balení 1.3 cm
Hmotnost balení 0.75 kg
Rok vydání 2016
Pohlaví Unisex
záruka 2 roky
Věk Školák (6-11 let)

Dotazy

Odeslat odkaz